سرور مجازی گیم انتی دیداس ایران

سرور مجازی گیم

مجهز به انتی دیداس مخصوص سرورهای گیم

سرور مجازی گیم

سرور مجازی چیست

به سرورهایی که به صورت مجازی و کاملا مستقل همانند سرورهای اختصاصی و با سطح دسترسی کامل بر روی سرور های اختصاصی فیزیکی ارائه می شوند سرور مجازی میگویند.
هر سرور مجازی به طور مستقل سهم خاصی از منابع سرور همانند رم (ram),سی پی یو (CPU) و یا هارد (HDD) را در بر میگیرد.

سرور مجازی گیم مجهز به آنتی دی داس حرفه ای

یکی از تهدیدات بزرگ دنیای امروز تکنولوژی حملات DDOS برای سایت ها و سرور های مختلف میباشد، که این موضوع در خصوص سرور های مخصوص گیم بسیار شدیدتر بوده و فعالیت فعالان این حوضه را به شدت تحت شعاع قرار داده است .
سرورهای مجازی گیم ما مجهز به یک لایه فایروال سخت افزاری مدیریت شده جهت جلوگیری از حملات دیداس لایه ۳ و ۴ شبکه و یک لایه فایروال نرم افزاری توسط فایروال میکروتیک جهت مدیریت و جلوگیری از حملات لایه ۷ یا همان لایه نرم افزاری میباشد بدین منظور سرویس های گیمینگ شما تماما تحت حفاظت ما میباشد و بدون نگرانی بابت دیداس میتوانید به مدیریت سرور گیمینگ خود بپردازید.

سرور مجازی ویندوز و لینوکس به چه معناست

سرور های مجازی ویندوز همانطور که از نامشان مشخص است برگرفته از سیستم عامل قدرتمند مایکروسافت ویندوز سرور می باشند و سرورهای مجازی لینوکس سیستم عامل های نظیر ubuntu . Centos و سایر سیستم عامل های بر پایه لینوکس را شامل میشود.تمامی سیستم عامل های ویندوزی و لینوکسی را که نیاز داشته باشید میتوانید هنگام سفارش انتخاب کنید.

پلن های سرور مجازی گیم

 

درباره میهن گیمینگ

ما از سال 1389 فعالیت های مربوط به دنیای تیم اسپیک رو آغاز کردیم و پس از گذر از سایت قبلی در نهایت با نام تیم اسپیک ایران از سال 1391 آغاز فروش سرور های تیم اسپیک خود را به طور رسمی و حرفه ای آغاز کردیم. هدف ما ارائه با کیفیت ترین خدمات و پشتیبانی به کاربران میباشد

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای میهن گیمینگ توسط استودیو نوا

خرید سرور تیم اسپیک

خرید تیم اسپیک

تیم اسپیک ایران

خرید سرور teamspeak

تیم اسپیک

نمایندگی سرور تیم اسپیک