خرید سرور تیم اسپیک

تیم اسپیک (TeamSpeak) چیست؟

نرم افزار TeamSpeak امکان برقراری ارتباط صوتی (مکالمه) از طریق اینترنت را فراهم میکند. این مکالمه میتواند به صورت دو نفره، و یا به صورت یک کنفرانس گروهی باشد.

دلیل محبوبیت نرم افزار تیم اسپیک، استفاده گسترده از آن در بین طرفداران بازی های آنلاین است. افرادی که قصد دارند روی یک سرور اینترنتی مشغول بازی با یکدیگر شوند، با کمک نرم افزار TeamSpeak میتوانند هماهنگی های لازم را انجام دهند، و یا سوالات خود را از یکدیگر بپرسند.

نرم افزار تیم اسپیک امکانات خوبی برای ساماندهی و هماهنگی برای انجام بازی های گروهی آنلاین دارد. (مثل ذخیره آدرس سرور ها)

به همین دلیل هم با اینکه نرم افزارهای زیادی برای کنفرانس اینترنتی وجود دارند، اما TeamSpeak تبدیل به یک نرم افزار استاندارد برای طرفداران بازی های آنلاین گروهی شده است.

(به عنوان مثال، بیشتر افرادی که به صورت آنلاین و گروهی به انجام بازی هایی مثل کانتر میپردازند، همیشه از نرم افزار تیم اسپک برای هماهنگی و قرار گذاشتن روی سرورها استفاده میکنند)

امکانات نرم افزار TeamSpeak آنقدر گسترده است که از آن میتوان برای برقراری کنفرانس های کاری نیز استفاده کرد. سرورهای قدرتمند این نرم افزار، امکان اتصال صدها کاربر همزمان در یک کنفرانس را فراهم میکند.

  تمامی سرورهای تیم اسپیک تحت حفاظت ۲ لایه فایروال سخت افزاری و نرم افزاری میباشد و سرور تیم اسپیک شما نزد ما از حملات دیداس در امان خواهد بود  


خرید سرور تیم اسپیک با بالاترین کیفیت و اپتایم از اولین و برترین ارائه دهنده سرور تیم اسپیک در ایران


 • 128 اسلات
  اتصال همزمان تا 128 نفر


  ۶۹۰۰۰ تومان
  ماهانه  سرور نسخه قدیم یا جدید
  دارای سرور تیم اسپیک پشتیبان
  نمایش در سرور لیست
  Admin Query با مقدار 100!
  پنل مدیریتی حرفه ای
  دفع تمامی حملات دیداس
  ترافیک نامحدود
  پینگ پایین(ایران)
  بک آپ گیری 24 ساعت یکبار
  ساب دامنه رایگان جهت اتصال
  آپتایم 99%
 • 64 اسلات
  اتصال همزمان تا 64 نفر


  ۳۹۰۰۰ تومان
  ماهانه  سرور نسخه قدیم یا جدید
  دارای سرور تیم اسپیک پشتیبان
  نمایش در سرور لیست
  Admin Query با مقدار 100!
  پنل مدیریتی حرفه ای
  دفع تمامی حملات دیداس
  ترافیک نامحدود
  پینگ پایین(ایران)
  بک آپ گیری 24 ساعت یکبار
  ساب دامنه رایگان جهت اتصال
  آپتایم 99%
 • 32 اسلات
  اتصال همزمان تا 32 نفر


  ۲۹۰۰۰ تومان
  ماهانه  سرور نسخه قدیم یا جدید
  دارای سرور تیم اسپیک پشتیبان
  نمایش در سرور لیست
  Admin Query با مقدار 100!
  پنل مدیریتی حرفه ای
  دفع تمامی حملات دیداس
  ترافیک نامحدود
  پینگ پایین(ایران)
  بک آپ گیری 24 ساعت یکبار
  ساب دامنه رایگان جهت اتصال
  آپتایم 99%
 • ۱۶ اسلات
  اتصال همزمان تا ۱۶ نفر


  ۱۹۰۰۰ تومان
  ماهانه  سرور نسخه قدیم یا جدید
  دارای سرور تیم اسپیک پشتیبان
  نمایش در سرور لیست
  Admin Query با مقدار 100!
  پنل مدیریتی حرفه ای
  دفع تمامی حملات دیداس
  ترافیک نامحدود
  پینگ پایین(ایران)
  بک آپ گیری 24 ساعت یکبار
  ساب دامنه رایگان جهت اتصال
  آپتایم 99%

سوالات متداول در خصوص خرید سرور تیم اسپیک

سرور آماده چیست؟

هنگام خرید سرور تیم اسپیک در قسمت افزودنی ها گزینه سرور آماده رو خواهید دید.

اگر روی سرور تیم اسپیک خود سرو آماده رو سفارش بدید دیگر نیاز به طراحی سرور تیم اسپیک خود نخواهید داشت.

ما یک سرور از قبل طراحی شده توسط خود ما یا توسط کاربران ما به سرور شما اختصاص خواهیم داد که اکثر نیاز های شما رو در سرور تیم اسپیک رفع خواهد کرد.

سرورهای آماده دارای چنل های آماده و رنک های آماده عموما گیمینگ هستند که ظاهر زیبا و خوبی به سرور شما خواهند داد

Server Admin Query چیست؟

هنگام خرید سرور تیم اسپیک به قسمتی میرسید که افزودنی های محصول نمایش داده میشود.یکی از این افزودنی های server admin query هست. این رنک یک رنک منحصر به فرد در سرور شما هست که جزیی از رنک های خود سرور تیم اسپیک شما نیست و کنترلی روش نخواهید داشت.نمیتونید به شخص دیگر بدید و شخص دیگر نیز نمیتواند این رنک رو از شما بگیرد.پرمیشن این رنک بر خلاف تمامی ارائه دهندگان دیگر ۱۰۰ میباشد.دلیل ۱۰۰ بودنش و اینکه چرا ۱۰۰ هست به دلیل توانمندی و مسلط بودن ما بر روی تیم اسپیک هست که میتوانیم هر کاری که نیاز باشه انجام بدیم.این رنک به صورت پیش فرض در سرور نیازی نیست و دسترسی بیشتری به شما نخواهد داد.تمامی دسترسی های مورد نیاز سرور در رنک ادمین معمولی هم هست.تنها دلیل اینکه ممکن هست به این افزونه نیاز پیدا کنید متمایز کردن شما از سایر ادمین های سرور تیم اسپیکتون هست به نوعی که ادمین اصلی مشخص شود

سرور نسخه قدیم و جدید چیست؟

هنگام خرید سرور تیم اسپیک با گزینه ای مواجه میشوید که از شما سوال میکنید نوع ورژن سرور تیم اسپیک شما قدیمی باشد یا جدید.

سرورهای نسخه قدیم سرورهای تیم اسپیک نسخه ۳٫۰٫۱۸٫۳ هستند و کاربران ورژن های بالاتر از ۳٫۱٫۱۰ قادر به اتصال به سرور شما نخواهند بود. این سرورهای از پایداری کامل برخوردار هست چرا که ساخته خود شرکت تیم اسپیک میباشد.

سرورهای نسخه جدید از تمامی ورژن های تیم اسپیک پشتیبانی میکند و با هر ورژن تیم اسپیک با هر سیستمی میتوانید به نوع سرورهای تیم اسپیک متصل شوید.این نوع سرورهای به دلیل اینکه ساخته شرکت تیم اسپیک نیست ممکنه باگ های جزیی داشته باشند که البته با اپدیت ماهانه سرور رفع میشوند(باگ امنیتی در این سرورها وجود ندارد)

آدرس اتصال ایران و خارج چیست؟

در هنگام خرید سرور تیم اسپیک عادی با ۲ فیلد مواجه میشید که باید پر کنید که ما بر اساس آن به شما ساب دامنه اختصاص بدیم.

یکی از آنها آدرس اتصال ایران هست و دیگری آدرس اتصال خارج.

منظور از آدرس اتصال ایران آدرسی هست که کاربران داخل ایران شما توسط آن به سرور تیم اسپیک شما متصل میشوند و کاربرد برای کاربران خارج از کشور شما نداره(کاربرانی که فیلتر شکن روشن میکنند هم جزو کاربران خارجی محسوب میشوند).

آدرس اتصال خارج مخصوص کاربران خارجی شما میباشد . هر دو آدرس ها به سرور ایران شما متصل خواهند شد

سرور پشتیبان خارج چیست؟

پس از خرید سرور تیم اسپیک از سایر ارائه دهندگان یک سرور در ایران یا خارج دریافت میکنید که میتوانید به آن متصل شوید.

در هنگام بروز مسائل فنی به هر دلیل دیگر قادر به اتصال به سرور نخواهید بود تا مشکل رفع گردد.

با اینکه اپتایم سرورهای تیم اسپیک ما حدود ۹۹ درصد هست اما برای اون ۱ درصد احتمالی هم فکری برای کاربران کرده ایم که در تمامی ساعات روز و هفته به سرور تیم اسپیک دسترسی داشته باشند.

ما در کنار سرور ایران شما یک سرور اضافه در خارج از ایران به صورت رایگان به شما ارائه میدیم که آدرسی کاملا مجزا از سرور ایران شما خواهد داشت و هیچ ارتباطی به سرور ایران شما نخواهد داشت.در کل شما ۲ سرور از ما دریافت میکنید که میتوانید هر دو آنها رو استفاده کنید

ساب دامنه اختصاصی چیست؟

اتصال به سرورهای تیم اسپیک صرفا بر اساس وارد کردن ای پی به همراه پورت انجام میشود.

این مورد نیازمند به خاطر سپردن یک سری عدد هست که عموما چیز جالبی نیست و از خاطر خواهد رفت.

روش دیگر برای اتصال به سرور تیم اسپیک استفاده از ساب دامنه جهت اتصال هست.

پس از خرید سرور تیم اسپیک ما به شما یک ساب دامنه اختصاصی ارائه خواهیم داد که بدون حفظ کردن ای پی و پورت توسط این آدرس به سرور تیم اسپیک خود متصل شوید

این ساب دامنه یک دامنه اسمی و حروفی هست که قطعا به خاطر سپردن آن آن بسیار راحت خواهد بود چرا که این ساب دامنه ها اختصاصی و برگرفته از نام انتخاب شما خواهد بود.

ساب دامنه ها اختصاصی بر روی دامنه های اختصاصی ما خواهد بود و ما ۲۰ دامنه اختصاصی جهت ارائه داریم که همگی زیبا و کارامد هستند.

مثال : yourteam.ourdomain.ir

دامنه شخصی چیست

مانند ساب دامنه اختصاصی دامنه شخصی هم یکی دیگر از ویژگی سرور های تیم اسپیک ما میباشد که البته رایگان نیست چرا که باید دامنه ثبت گردد و دی ان اس سرور اختصاصی برای آن تعبیه گردد.

تفاوت دامنه با ساب دامنه در اختصاصی بودن دامنه اصلی آن هست.

در ساب دامنه آدرس شما مانند yourteam.ourdomain.ir خواهد بود اما در دامنه اختصاصی آدرس شما فقط yourteam.ir خواهد بود و فقط با وارد کردن این نام به سرور تیم اسپیک مورد نظر متصل خواهید شد.

هنگام خرید سرور تیم اسپیک در قسمت افزودنی ها میتوانید این گزینه رو انتخاب بفرمایید

سرورهای تیم اسپیک ما در ۳ نوع به شرح زیر ارائه میگردد .

 سرورهای تیم اسپیک عادی نسخه قدیم (TeamSpeak): این نسخه ورژن قدیمی و اصلی خود شرکت تیم اسپیک میباشد و از پایداری کامل برخوردار میباشد . تنها مشکل این ورژن عدم پشتیبانی کلاینت های بالاتر از ورژن ۳٫۱٫۱۰ هست 

 سرورهای تیم اسپیک عادی نسخه جدید (TeaSpeak): این نسخه توسط یک گروه برنامه نویسی ارائه شده و خیلی ها در حال استفاده از این نوع نسخه در سراسر دنیا میباشند.تیم اسپیک ایران به عنوان پارتنر این تیم برنامه نویسی مشغول به فعالیت میباشد . از ویژگی این نوع سرور میتوان به پشتیانی کردن از تمامی نسخه های کلاینت های تیم اسپیک اشاره کرد . تنها ایراد این نسخه نسبت به نسخه قدیمی امکان وجود باگ هایی در سرور میباشد که با گزارش کاربران ما این باگ ها رو به تیم فنی گزارش کرده و رفع مینماییم(باگ امنیتی در این نسخه وجود ندارد)

 سرور های اورجینال و غیر کرکی : این نوع نسخه سرور تیم اسپیک از آخرین ورژن اصلی شرکت تیم اسپیک استفاده میکند.پایداری کامل سرور و عدم وجود هرگونه باگ از ویژگی های این سرورها میباشد. تنها عیب این نسخه ها عدم پشتیبانی از کلاینت های نسخه قدیمی و نسخه کرک شده اندروید هست که البته با خریداری کردن نسخه اصلی تیم اسپیک برای گوشی های اندروید و ایفون این مشکل حل خواهد شد.

درباره میهن گیمینگ

ما از سال 1389 فعالیت های مربوط به دنیای تیم اسپیک رو آغاز کردیم و پس از گذر از سایت قبلی در نهایت با نام تیم اسپیک ایران از سال 1391 آغاز فروش سرور های تیم اسپیک خود را به طور رسمی و حرفه ای آغاز کردیم. هدف ما ارائه با کیفیت ترین خدمات و پشتیبانی به کاربران میباشد

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای میهن گیمینگ توسط استودیو نوا

خرید سرور تیم اسپیک

خرید تیم اسپیک

تیم اسپیک ایران

خرید سرور teamspeak

تیم اسپیک

نمایندگی سرور تیم اسپیک